Gulf HT Fluid TO-4 10W/30/50

Висока термоокисна стабільність сприяє поліпшеному захисту металевих поверхонь від пошкоджень та механічного зносу, а також, перешкоджає утворенню шкідливих відкладень . Запобігає прослизанню зчеплення і забезпечує м’яку та плавну роботу трансмісії та гальм. Надійно захищає деталі, які працюють в умовах підвищеної вологості, від утворення іржі та корозії. Миючо-диспергуючі присадки запобігають утворенню шламових відкладень і лакуванню поверхонь металевих компонентів.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Високотехнологічна мастильна рідина, спеціально розроблена для трансмісій з перемиканням під навантаженням, приводних мостів, гідравлічних гальмівних систем і деяких автоматичних трансмісій важкої позашляхової техніки та обладнання, що використовується в гірничовидобувній галузі та сільському господарстві. Виробляється на основі високоякісних мінеральних базових олив з додаванням високотехнологічного пакету присадок. Має поліпшені протизносні та протизадирні властивості, високу термоокисну стабільність і забезпечує надійний захист від утворення іржі та корозії. Спеціально розроблена у відповідності до специфікацій Caterpillar TO-4, Komatsu (трансмісії з перемиканням під навантаженням) та Allison C-4 (автоматичні трансмісії).

ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовується в трансмісіях з перемиканням під навантаженням, приводних мостах, гідравлічних гальмівних системах, перетворювачах обертового моменту і деяких автоматичних трансмісіях важкої позашляхової техніки та обладнання, для яких рекомендоване застосування мастильних матеріалів відповідного класу Особливо рекомендована для механічних трансмісій, коробок перемикання передач, приводних мостів та гідравлічних систем важкої позашляхової техніки, що потребують мастильних матеріалів, згідно нижчевказаним специфікаціям

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: SAE 10W: API CF/CF-2; Caterpillar TO-4; Komatsu KES 07.868.1; Allison C-4; ZF TE-ML 03C

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf HT Fluid TO-4 10W/30/50
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19