Gulf DEXRON® VI

Висока термоокисна стабільність, відмінні протизносні та протизадирні властивості сприяють довгому строку служби як самої трансмісії, так і трансмісійної рідини. Оптимізовані фрикційні властивості забезпечують плавне перемикання передач і сприяють економії пального. Добрі протипінні властивості і стабільність в’язкістних характеристик гарантують оптимальну товщину мастильної плівки, надійне змащення, захист деталей та подовжений термін ефективної роботи трансмісійної рідини. Ефективний захист від утворення корозії та іржі прияє подовженню строку служби трансмісії. Сумісність з еластомерами знижує вирогідність порушення герметичності системи та витікання рідини.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Сучасна рідина для автоматичних трансмісій, спеціально розроблена для автомобілів концерну GM після 2006 року випуску, що оснащені автоматичними трансмісіями Hydra-Matic. Ця рідина виробляється на основі суміші високоякісних синтетичних та мінеральних базових олив з додаванням збалансованого пакету присадок, який забезпечує високу окисну стабільність, відмінні протизадирні та протизносні властивості та вдвічі більший (у порівнянні з DEXRON III (H) ATF) інтервал заміни. Схвалена у відповідності до специфікації GM DEXRON VI (номер ліцензії J-60311) і замінює всі попередні специфікації DEXRON III (H), DEXRON III, DEXRON II E, DEXRON II D.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована та має сервісні допуски для автомобілів концерну GM після 2006 року випуску, що оснащені автоматичними трансмісіями Hydra-Matic.

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: General Motors DEXRON®VI (номер ліцензії: J-60304 та J-60311)

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf DEXRON® VI
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19