Gulf Formula RNX 5W-30

Синтетична, сумісна з системами доочистки вихлопних газів, моторна олива для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів. Виробляється із застосуванням малозольного пакету присадок, відповідно до вимог для двигунів Euro IV. Спеціально розроблена для високофорсованих дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів, обладнаних каталітичними нейтралізаторами (TWC) або сажовими фільтрами (PDF), та, які вимагають застосування малозольних олив з показниками в’язкості HTHS більше 3.5 мПа.с. Має виняткові протизношувальні та миючі властивості, зменшує утворення нагару на поршнях та відкладення осаду в двигуні і турбокомпресорі. Експлуатаційні характеристики Gulf Formula RNX 5W-30 перевершують вимоги, які пред’являються до олив для новітніх моделей Renault та інших автовиробників, в яких рекомендоване застосування олив класу ACEA C4.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Активні миючі компоненти знижують утворення нагару на поршнях, перешкоджають утворенню шламових відкладень в двигуні і загущенню оливи сажою, сприяючи подовженню терміну служби двигуна Пакет присадок з низьким вмістом сульфатної золи, сірки і фосфору (Low SAPS) сприяє подовженню строку служби сажових фільтрів і мінімізує руйнівний вплив вихлопних газів на каталітичний нейтралізатор ? Новітні технології присадок забезпечують тривалий надійний захист компонентів двигуна від зношування, окислення і корозії Хороша низькотемпературна плинність полегшує запуск двигуна взимку та забезпечує поліпшений захист його деталей від зношування під час «холодного запуску»

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для новітніх моделей легкових автомобілів Renault, зокрема для дизельних двигунів Euro IV з сажовим фільтром, для яких потрібне застосування оливи за специфікацією Renault RN 0720 Підходить для новітніх дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок, обладнаних каталітичними нейтралізаторами або сажовими фільтрами, які вимагають застосування моторних олив класу ACEA C4 Примітка: Ця олива не підходить для застосування в деяких двигунах, в яких вимагається застосування оливи з високою в’язкістю, або таких, які працюють на низькоякісному паливі з високим вмістом сірки

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: ACEA C4; MB 226.51 Офіційно схвалена: Renault RN 0720

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf TEC Plus 10W-40
Gulf Formula ULE 5W-40
Gulf Formula GVX 5W-30
Gulf Formula FS 5W-30
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19