Gulf Outboard Gear Oil 80W-90

Високоякісна мастильна олива для редукторів підвісних і стаціонарних човнових двигунів. Виготовляється на основі високоякісних базових олив та спеціального пакету присадок, що забезпечує надійний захист компонентів редукторів в умовах високого тиску і нерегулярних ударних навантажень. Ця олива має високий рівень окислювальної стабільності і забезпечує відмінний антикорозійний захист редукторів, які експлуатуються у морській воді.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Висока окислювальна стабільність та супротив зсуву сприяють мінімізації формування твердих відкладень всередині редукторів, що сприяє подовженому строку їх служби та збільшенню сервісних інтервалів обслуговування Добрі протипінні властивості і стабільність в’зкісних характеристик гарантують оптимальну товщину масляної плівки, надійне змащування та захист деталей при високих обертах і екстремальних механічних навантаженнях Ефективний захист від утворення іржі та корозії знижує знос і подовжує строк служби редукторів, які експлуатуються в солоній морській воді

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для редукторів підвісних та стаціонарних човнових двигунів таких основних виробників, як: Honda, Mercury, Yamaha, Johnson, Evinrude, Suzuki, Nissan, Tohatsu та інших, що потребують використання мастильних олив API GL-5 Примітка: не підходить для деяких моделей редукторів, які потребують застосування спеціалізованих рідин. Будь ласка, ознайомтесь з інструкцією по експлуатації для правильного підбору мастильних матеріалів.

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: API GL-5; US Army: MIL-L-2105D

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf Outboard Gear Oil 80W-90
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19