Gulf Formula FS 5W-30

Высокая термоокислительная стабильность способствует увеличенным интервалам замены масла. Высокая сдвиговая стабильность и модификаторы трения в составе присадок обеспечивают экономию топлива и сниженные показатели выбросов углекислого газа. Активные моющие компоненты снижают образование нагара на клапанах и препятствуют образованию отложений в двигателе и турбокомпрессоре. Стабильность вязкостных характеристик обеспечивает надежное смазывание деталей двигателя при высоких рабочих температурах и экстремальных нагрузках. Прекрасная низкотемпературная текучесть облегчает запуск двигателя зимой и защищает двигатель от износа во время «холодного запуска».


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Висока стабільність до зрушення в’язкості та модифікатори тертя в складі присадок забезпечують економію палива і знижені показники викидів вуглекислого газу Активні миючі компоненти знижують утворення нагару на клапанах і перешкоджають утворенню відкладень в двигуні і турбонагнітачі Стабільність характеристик в’язкості забезпечує надійне змащування деталей двигуна при високих робочих температурах і екстремальних навантаженнях Хороша низькотемпературна плинність полегшує запуск двигуна взимку та забезпечує поліпшений захист його деталей від зношування під час «холодного запуску»

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для застосування в новітніх моделях двигунів Ford, що вимагають олив за специфікацією WSS-M2C913-D Підходить до використання в дизельних і бензинових двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок, що вимагають застосування низькофрикційних маловязких олив класу ACEA A5 / B5 Примітка: не підходить для використання в дизельних двигунах з безпосереднім уприскуванням палива і насос-форсунками, які вимагають застосування олив за специфікаціями VW 505.01 або WSS-M2C917-A

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: ACEA A1/B1; A5/B5 Офіційно схвалена: Ford WSS-M2C913-D

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf TEC Plus 10W-40
Gulf Formula ULE 5W-40
Gulf Formula GVX 5W-30
Gulf Formula FS 5W-30
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19