Gulf Racing 10W-60

Повністю синтетична моторна олива, що базується на суміші високоякісних полі-альфа-олефінових базових олив і новітнього пакету присадок. Спеціально розроблена для експлуатації в умовах високих механічних і температурних навантажень, оснащених турбонаддувом і / або механічним нагнітачем, високофорсованих бензинових і деяких дизельних двигунів легкових автомобілів і мікроавтобусів.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Висока термоокислювальна стабільність оливи зменшує утворення нагару і твердих відкладень і сприяє продовженню терміну служби, як самої оливи, так і двигуна. Інноваційна протизносна технологія надійно захищає двигун в будь-яких режимах роботи. Активні миючі присадки забезпечують максимальну чистоту двигуна і його безперебійну роботу. Стабільність в`язкісних характеристик і високий індекс в`язкості при «робочих» температурах забезпечують надійне змащування деталей двигуна при екстремальних режимах роботи і перешкоджають «вимиванню» масляної плівки, збагаченої паливною сумішшю.

ЗАСТОСУВАННЯ

Легкові автомобілі, легкі вантажівки та мікроавтобуси з форсованими бензиновими і дизельними двигунами, експлуатується при екстремальних режимах роботи двигуна. Двигуни спортивних автомобілів з об`ємом двигуна понад 2-х літрів.

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає: ACEA AЗ / B4, API SL

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf TEC Plus 10W-40
Gulf Formula ULE 5W-40
Gulf Formula GVX 5W-30
Gulf Formula FS 5W-30
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19