Gulf ATF DX III H

Висока термоокисна стабільність, чудові протизносні та протизадирні властивості мінімізують утворення шламу та забезпечують безперебійну роботу трансмісії впродовж всього строку служби. Оптимізовані антифрикційні характеристики та контроль за піноутворенням забезпечують чітке та плавне перемикання передач в різних режимах роботи трансмісії. Високий індекс в’язкості забезпечує безперебійне змащення деталей, як при високих робочих температурах, так і при «холодному» запуску. Ефективний захист від утворення корозії та іржі прияє подовженню строку служби трансмісії. Сумісність з еластомерами знижує вирогідність порушення герметичності системи та витікання рідини.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій і систем рульового управління автомобілів GM та Ford, які потребують застосування рідин за специфікацією DEXRON III Н або MERCON. Високоякісна мінеральна базова олива та спеціально підібраний пакет присадок забезпечують високу стійкість до окислення, поліпшені антифрикційні властивості, захист від корозії, контроль за піноутворенням та сумісність з матеріалами ущільнюючих елементів. Перевершує вимоги специфікацій GM DEXRON III Н та Ford MERCON.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для всіх автоматичних трансмісій автомобілів GM та Ford, які потребують застосування рідин за специфікацією DEXRON III Н або MERCON. Зворотньо сумісна і рекомендована для автоматичних трансмісій таких виробників, як Audi, Honda, Mazda, Nissan, Opel, Renault, Toyota, Volkswagen, в яких рекомендовано застосування рідин DEXRON III G, DEXRON II E або DEXRON II D.

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: General Motors DEXRON®III H; Ford MERCON® Офіційно схвалена: Volvo Transmission Oil 97341; ZF TE-ML 04D/14A

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf ATF DX III H
Gulf ATF DX II
Gulf ATF DX III
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19