Gulf Super Brake Fluid DOT 4

Високоякісна гальмівна рідина на основі полі-гликолей, спеціально розроблена для використання в гідравлічних гальмівних системах легкових автомобілів, мотоциклів і комерційного автотранспорту, що вимагають застосування рідин DOT 4, в тому числі, оснащених антиблокувальною системою (ABS) і різними електронними системами стабілізації руху.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Висока температура закипання знижує вплив поглиненої вологи і забезпечує надійну роботу гальмівної системи. Високоефективні інгібітори корозії і антиокислювальні присадки протистоять окисленню при високих температурах, і забезпечують надійне змащування та неперевершений захист від корозії металевих компонентів гальмівної системи. Висока плинність при низьких температурах забезпечує безперебійну роботу гальмівних систем в екстремальних низькотемпературних режимах. Повністю сумісна з усіма ущільнювальними матеріалами і металами, які використовуються в гальмівних системах, що вимагають гальмівних рідин DOT 4.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для застосування в гідравлічних гальмівних системах автомобільного та мототранспорту, де вказане використання рідин DOT 4. Може бути використана в гідравлічних гальмівних системах, що вимагають рідин DOT 3 або SAE J 1703. Примітка: гальмівні рідини DOT 4 ні в якому разі не можуть бути використані в суміші або замість силікономістких гальмівних рідин DOT 5 або DOT 5.1 (якщо такі рекомендовані). Присутність частинок бруду і води в гальмівній рідині може вплинути на її продуктивність і привести до відмови гальмівної системи. Гальмівні рідини володіють руйнівним впливом на лакофарбове покриття, при контакті з яким необхідно негайно видалити гальмівну рідину за допомогою сухої ганчірки шляхом «вимакування» (без тертя).

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає: FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 ISO 4925

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf Super Brake Fluid DOT 4
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19