Gulf ATF DX II

Висока термоокисна стабільність мінімізує утворення шламу та запобігає лакуванню поверхонь компонентів трансмісії . Оптимізовані антифрикційні характеристики та контроль за піноутворенням забезпечують чітке та плавне перемикання передач в різних режимах роботи трансмісії. Поліпшені протизносні властивості захищають ключові компоненти трансмісії від механічного зносу. Високий індекс в’язкості забезпечує безперебійне змащення деталей, як при високих робочих температурах, так і при «холодному» запуску. Ефективний захист від утворення корозії та іржі прияє подовженню строку служби трансмісії . Сумісність з еластомерами знижує вирогідність порушення герметичності системи та витікання рідини.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Рідина для автоматичних трансмісій та систем рульового управління автомобілів застарілих конструкцій, які потребують застосування рідин за специфікацією DEXRON II D. Високоякісна мінеральна базова олива та спеціально підібраний пакет присадок забезпечують високу стійкість до окислення, поліпшені антифрикційні властивості, захист від корозії, контроль за піноутворенням та сумісність з матеріалами ущільнюючих елементів. Перевершує вимоги специфікації General Motors DEXRON II D.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для всіх автомобілів виробництва General Motors, для яких рекомендована рідина за стандартом DEXRON II D. Особливо рекомендована для систем гідропідсилення рульового управління, деяких механічних трансмісій та гідравлічних систем, в яких рекомендоване застосування рідини даного класу .

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: General Motors DEXRON® II D Офіційно схвалена: ZF TE-ML 02F/04D

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf ATF DX III H
Gulf ATF DX II
Gulf ATF DX III
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19