Gulf Multi-Vehicle ATF

Висока термоокисна стабільність, чудові протизносні та протизадирні властивості мінімізують утворення шламу та забезпечують безперебійну роботу трансмісії впродовж всього строку служби . Оптимізовані антифрикційні характеристики, висока стабільність до зсуву та контроль за піноутворенням забезпечують чітке та плавне перемикання передач і економію пального в різних режимах роботи трансмісії. Добрі протипінні властивості та стабільність в’язкісних характеристик гарантують оптимальну товщину масляної плівки, надійне змащення та захист деталей від зносу та задирів. Ефективний захист від утворення корозії та іржі зменшує знос і сприяє подовженню строку служби трансмісії . Відмінна низькотемпературна плинність сприяє швидкій та легкій прокачці системи під час запуску в умовах наднизьких температур оточуючого середовища. Сумісність з еластомерами знижує ймовірність порушення герметичності системи та витікання рідини.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Сучасна універсальна напівсинтетична рідина для автоматичних трансмісій. Унікальний пакет присадок дозволяє використовувати цю рідину в широкому спектрі автоматичних трансмісій, для яких рекомендовані рідини за специфікаціями DEXRON III / MERCON. Відповідає або перевершує вимоги до рідин для автоматичних трансмісій більшості європейських, американських, азіатських та японських автовиробників.

ЗАСТОСУВАННЯ

Автоматичні трансмісії північноамериканських виробників легкових автомобілів та вантажівок, які вимагають застосування трансмісійних рідин за специфікаціями Chrysler ATF +3/+4, Dexron III або MERCON V. АКПП європейських та азіатських автомобілів, таких як: Audi, BMW, MB, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, KIA, MAN, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo та інших, що потребують застосування трансмісійних рідин відповідних специфікацій. Автоматичні трансмісії таких виробників, як: Aisin-Warner, Allison, Voith, ZF та інших. Примітка: не підходить для безступеневих КПП варіативного типу (CVT), трансмісій з подвійним зчепленням (DCT), Ford Type F/G, Daimler MB 7-ми ступеневих АКПП (NAG 2), ZF 6-ти ступеневих АКПП

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf Multi-Vehicle ATF
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19