Gulf ATF Type A

Висока термоокисна стабільність мінімізує утворення шламу та запобігає лакуванню поверхонь компонентів трансмісії . Оптимізовані фрикційні характеристики та контроль за піноутворенням забезпечують чітке та плавне перемикання передач в різних режимах роботи трансмісії. Поліпшені протизносні властивості захищають ключові компоненти трансмісії від механічного зносу. Високий індекс в’язкості забезпечує безперебійне змащення деталей, як при високих робочих температурах, так і при «холодному» запуску. Ефективний захист від утворення корозії та іржі прияє подовженню строку служби трансмісій і компонентів системи рульового управління. Сумісність з еластомерами знижує вирогідність порушення герметичності системи та витікання рідини.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Рідина з підвищеними фрикційними властивостями для автоматичних трансмісій застарілих конструкцій та систем рульового управління з гідропідсилювачем. Спеціально розроблена для трансмісій, в яких рекомендоване використання мастильних рідин за специфікацією General Motors Type A Suffix A. Високоякісна мінеральна базова олива та спеціально підібраний пакет присадок забезпечують високу стійкість до окислення, захист від корозії, контроль за піноутворенням та сумісність з матеріалами ущільнюючих елементів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для автоматичних трансмісій і систем рульового управління, що потребують використання мастильних рідин за специфікацією General Motors Type A Suffix A. Особливо рекомендована для систем гідропідсилення рульового управління, деяких механічних трансмісій та гідравлічних систем, в яких рекомендоване застосування рідини даного класу .

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: General Motors Type A Suffix A

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf Multi Vehicle CVT Fluid
Gulf ATF Type A
Gulf ATF Type F
Gulf DCT Fluid
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19