Gulf ATF DX III

Висока термоокисна стабільність, чудові протизносні та протизадирні властивості мінімізують утворення шламу та забезпечують безперебійну роботу трансмісії впродовж всього строку служби . Оптимізовані антифрикційні характеристики та контроль за піноутворенням забезпечують чітке та плавне перемикання передач в різних режимах роботи трансмісії. Високий індекс в’язкості забезпечує безперебійне змащення деталей, як при високих робочих температурах, так і при «холодному» запуску. Ефективний захист від утворення корозії та іржі прияє подовженню строку служби трансмісії . Сумісність з еластомерами знижує вирогідність порушення герметичності системи та витікання рідини.


ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій і систем рульового управління автомобілів GM та Ford, які потребують застосування рідин за специфікацією DEXRON III G або MERCON. Високоякісна мінеральна базова олива та спеціально підібраний пакет присадок забезпечують високу стійкість до окислення, поліпшені антифрикційні властивості, захист від корозії, контроль за піноутворенням та сумісність з матеріалами ущільнюючих елементів. Перевершує вимоги специфікацій GM DEXRON III G та Ford MERCON.

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендована для всіх автоматичних трансмісій автомобілів GM та Ford, які потребують застосування рідин за специфікацією DEXRON III G або MERCON. Особливо рекомендована для автоматичних трансмісій, які потребують застосування рідин за специфікацією DEXRON II E або DEXRON II D. Особливо рекомендована для систем гідропідсилення рульового управління, деяких механічних трансмісій та гідравлічних систем, в яких рекомендоване застосування рідини даного класу .

СТАНДАРТИ І ДОПУСКИ

Відповідає вимогам: General Motors DEXRON®IIIG; Ford MERCON®; MB 236.1/236.5/236.6/236.7; MAN 339F; Caterpillar TO-2; Hagglunds-Denison HF-0; Allison C-4; ZF TE-ML 02F/03D/04D/09/11B/14A/17C

СХОЖІ ТОВАРИ

Gulf ATF DX III H
Gulf ATF DX II
Gulf ATF DX III
Всі права захищені
+38 (044) 496-31-31
+38 (044) 496-52-19